Ворог відновився та наступає на Макіївку і на Куп’янському напрямку – Сирський

Фото: Сирський, Телеграм-канал

Ситуація на Куп’янському та Лиманському напрямках суттєво загострилась. Противник, після завданих йому втрат, за два місяці відновився та розпочав активні наступальні дії в районі Макіївки, а згодом і на Куп’янському напрямку. Тривають важкі бої.

Про це заявив командувач Східного угруповування військ генерал-полковник Олександр Сирський, якого цитує Military Media Center.

«Головна мета ворога – розгром угруповання наших військ, оточення Куп’янська і вихід на рубіж річки Оскіл.

Щоденно противник здійснює десятки атак силами штурмових груп за підтримки бронетехніки, веде щільний мінометний і артилерійський вогонь по нашим позиціям.

Втім, наші бійці були готові до такого розвитку подій і дають гідну відсіч противнику. Він несе значні втрати та не досягнув суттєвих успіхів».

Сирський повідомив, що з метою вивчення обстановки та прийняття оперативних рішень працював у військових частинах, які ведуть оборону в смузі відповідальності оперативно-тактичного угруповання військ «Лиман».

«Зустрівся з командирами частин і підрозділів, заслухав доповіді про поточну обстановку. На місці були прийняті рішення щодо подальших дій та розв’язано ряд проблемних питань».

оренда квартири Львів

Новини