Ворог завдав 17 авіаударів, і ця цифра – найменша за останні 10 днів – речник ОСУВ «Таврія»

Фото: ЗСУ

На Таврійському напрямку зафіксовано найменшу кількість авіаударів з боку російсько-окупаційних військ за 10 днів.

Про це заявив речник ОСУВ «Таврія» Дмитро Лиховій в ефірі національного телемарафону, пише Українська правда.

«Якщо раніше я говорив про тенденцію, що після російського «сушкопаду» постійно зменшується кількість їхніх авіаударів і відповідно застосування ними керованих авіабомб, то за вчорашню добу така тенденція знайшла ще одне підтвердження: ворог завдав 17 авіаударів, і ця цифра – найменша за останні 10 днів.

Тобто очевидно, що «сушкопад» не пройшов безслідно, що дається взнаки робота нашої протиповітряної оборони, і, власне, чому ворог не має помітних результатів та успіхів у сухопутному наступі – зокрема й тому, що зменшується його підтримка з повітря, менше застосування КАБів, менше знищених позицій, менше зруйнованих будинків в населених пунктах.

Це комплексний процес, коли росіяни можуть повільніше наступати, їхній наступ захлинається, в тому числі й через те, що в них зменшується підтримка з повітря, бо краще працює наша ППО».

При цьому Лиховій зазначив, що від початку доби 13 березня до 18 години в операційній зоні ОСУВ «Таврія» відбулося 38 бойових зіткнень, а це – більше двох третин всіх боїв по лінії всього фронту.

Нагадаємо, протягом лютого місяця та на початку березня Повітряним силам ЗСУ вдалося знищити більше десятка російських літаків, здебільшого Су-34, які тероризують прифронтові регіоні скиданнями КАБів.

оренда квартири Львів

Новини