Ворожа ДРГ намагалася зайти у Харківську область – ОСУВ «Хортиця»

Фото: росЗМІ

Диверсійно-розвідувальна група противника чисельністю до десяти осіб намагалася проникнути на територію України в районі села Пильна Харківської області.

Про це повідомив речник оперативно-стратегічного угруповання військ (ОСУВ) «Хортиця» підполковник Назар Волошин, пише «Інтерфакс-Україна».

«Ворожу ДРГ було вчасно виявлено і по ній було відкрито вогонь на ураження, внаслідок якого противник припинив виконання завдань і, зазнавши втрат, повернувся на суміжну територію РФ», – розповів Волошин.

Спікер зазначив, що противник активізував використання ДРГ на Харківському напрямку.

«Учора, сьогодні – ДРГ намагалися проникнути на територію України із суміжної території РФ. Диверсантів було вчасно виявлено, їх спроби зібрати розвіддані – успіху не мали», – додав Волошин.

Раніше Генштаб ЗСУ повідомив, що на Сіверському та Слобожанському напрямках противник зберігає військову присутність у прикордонних районах, проводить диверсійну діяльність із метою недопущення перекидання наших військ на загрозливі напрямки, нарощує щільність мінно-вибухових загороджень уздовж державного кордону.

оренда квартири Львів

Новини