Ворожої армії в Торецьку немає – ОСУВ «Хортиця»

Фото: Цензор

Сили оборони України контролюють обстановку в районі міста Торецьк Донецької області, там тривають бої, наразі територіальних успіхів у російських окупантів немає.

Про це повідомив спікер оперативно-стратегічного угруповання військ «Хортиця» Назар Волошин агентству «Інтерфакс-Україна».

«Ситуація навколо міста Торецька така, що Сили оборони контролюють обстановку. Слід зазначити і наголосити, що станом на цей момент ніяких територіальних успіхів ворог не мав, ворожої російської армії в місті немає», – сказав Волошин.

Він наголосив, що ворог намагається тиснути на цьому напрямку і на цій ділянці фронту тривають бої. «Активні бойові дії тривають щодня. Бойові дії з противником відбуваються на підступах у районі околиць міста», – зазначив спікер.

За словами Волошина, окупаційна армія намагається захопити місто, не рахуючись із втратами свого особового складу і техніки. Противник шукає слабкі місця в українській обороні, кидає на штурми мобілізованих і колишніх ув’язнених.

«Також присутні підрозділи «шторм z», «шторм v», які застосовують як штурмові і часто використовують, щоб виявити позиції або розмінувати територію. Окупанти проводять багато так званих «м’ясних штурмів» мобільними вогневими групами», – розповіли в ЗСУ.

Крім того, окупанти обстрілюють Торецьк із різних засобів ураження.

Волошин наголосив, що Сили оборони України продовжують стійко утримувати займані рубежі та позиції, виснажувати ворога, завдавати російським військам відчутних втрат у живій силі, озброєнні та військовій техніці, а також здійснюють заходи з посилення стійкості оборони.

«Хоча противник намагається активізувати свої зусилля на окремих ділянках фронту та покращити своє тактичне становище, наші захисники продовжують рішуче протидіяти спробам противника просунутись у глибину території України, спрямовують зусилля на зриві виконання окупантами завдань наступу», – зазначили в ОСУВ «Хортиця».

оренда квартири Львів

Новини