«Воскреслий» командувач Чорноморського флоту РФ може бути фейком – військовий експерт

Фото: Вікіпедія

Загинув чи живий. Нові дискусії розгорілись навколо смерті командувача Чорноморського флоту РФ Віктора Соколова. Сили спеціальних операцій ЗСУ(ССО) раніше повідомили про загибель військового. Однак, Міністерство оборони Росії вчора опублікувало відео з засідання колегії, де, ймовірно, присутній командувач Чорноморським флотом РФ.

Оприлюднене росіянами відео не переконало військового експерта Івана Ступака і викликало у нього багато запитань. На його думку, якби адмірал справді був живий, можна було б інформаційно відпрацювати його появу: зняти якісніше відео, де військовий рухається і щось говорить. Тоді б це був удар по українській інформаційній машині. Але цього не було зроблено.

Про свої підозри військовий експерт розповів в програмі «Головне за день на «Першому  Західному».

«Перше. В мене виникає питання: а звідки він «віщав»? Штабу Чорноморського флоту немає. Можливо, вони десь знайшли «ленінський куток», зробили стінку, задній фон і на ньому він сидить… Як варіант.

Крім того, я не прихильник конспірології, але мені здалось, що він занадто якийсь нерухомий. Півтори секунди це відео. Я придивлявся і таке враження, що це просто стоп-кадр. Його наклали на мультиекран і все. Він навіть не поворухнувся взагалі. Тепер завдання наших ССО переконатись, що цей контрадмірал помер», – говорить Іван Ступак.

За його словами, зараз українські спецслужби будуть активно моніторити пабліки з некрологами та іншу інформацію.  Якщо загибель підтвердиться, то це буде великий удар по Чорноморському флоту РФ. Бо він втратив верхівку і апарат, який командував рухом кораблів.

Сили спеціальних операцій ЗСУ вже оприлюднили заяву, де повідомили, що «уточнюють інформацію» щодо ймовірної загибелі командувача Чорноморського флоту Росії.

оренда квартири Львів

Новини