ВРУ підтримала закон про загальновійськову підготовку у школах, профтехах та вишах

Фото: Ярослав Железняк, Телеграм-канал

Верховна Рада України прийняла в цілому законопроєкт 11092 щодо удосконалення системи початкової загальновійськової підготовки.

Про це повідомив нардеп Ярослав Железняк.

«За» проголосували 297 народних депутатів.

За словами Железняка, замість допризовної підготовки пропонується запровадити початкову загальновійськову підготовку.

Вона реалізується на третьому рівні повної загальної середньої освіти та проводиться в закладах загальної середньої, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої, вищої освіти та інших закладах освіти, що мають ліцензію на провадження освітньої діяльності на відповідному рівні повної загальної середньої освіти, шляхом викладання навчального предмета «Захист України» та здійснення заходів спрямованих на військово-патріотичне виховання.

Програми з навчального предмета «Захист України» розробляються та затверджуються центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сферах освіти і науки, за погодженням з Міноборони.

Рада також провалила у повторному другому читанні закон №10195, який встановлював  адміністративну відповідальність за порушення громадянами комендантської години. «За» проголосували лише 190 нардепів.

оренда квартири Львів

Новини