Вступ в ЄС: Зеленський та фон дер Ляєн домовилися про початок скринінгу українського законодавства

Фото: ОП

Президент України Володимир Зеленський та голова Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн під час зустрічі у Давосі домовилися про початок скринінгу українського законодавства в межах переговорів щодо членства України в ЄС.

Про це повідомив Офіс президента.

«На полях Всесвітнього економічного форуму в Давосі президент України Володимир Зеленський провів зустріч із президенткою Європейської комісії Урсулою фон дер Ляєн.

Співрозмовники обговорили ключові пріоритети порядку денного відносин між Україною та ЄС на найближчу перспективу, передусім у контексті наближення нашої країни до фактичного початку переговорного процесу щодо вступу України до ЄС».

Зазначається, що глава Української держави та очільниця Європейської комісії домовилися про початок скринінгу українського законодавства, що є черговим кроком на шляху до відкриття переговорів щодо членства України у Євросоюзі.

Також окрему увагу сторони приділили важливості розблокування рішення про надання нашій країні 50 млрд євро допомоги ЄС на позачерговому засіданні Європейської ради, яке відбудеться 1 лютого.

Зокрема, Зеленський висловив сподівання на досягнення консенсусу в цьому питанні.

оренда квартири Львів

Новини