Виправлені прорахунки на Авдіївському напрямку, ворога вибито з Орлівки – Сирський

Фото: Головнокомандувач ЗСУ

У районі бойових дій на Авдіївському напрямку виправлені певні прорахунки у володінні обстановкою та оцінці противника. Також військовослужбовці 3 штурмової та 25 окремої повітряно-десантної бригад вибили противника, який прорвався на околицю Орлівки.

Про це повідомив головнокомандувач ЗС України Олександр Сирський.  

За його словами, ситуація в районі проведення операції Сил оборони України залишається складною.

Ворог продовжує активні наступальні дії на багатьох напрямках лінії фронту. Особливо напружена ситуація склалася на Авдіївському та Запорізькому напрямках, де російські штурмові підрозділи намагаються прорвати оборону наших військ і захопити населені пункти Тоненьке, Орлівка, Семенівка, Бердичі, Красногорівка.

Також тривають жорсткі бої в районах Вербове та Роботине, над якими ворог намагається повернути контроль.

Сирський повідомив, що відвідав район бойових дій, зокрема, частини, які тримають оборону на Авдіївському напрямку.

«Успіх будь-якого бою залежить від якості планування і того, наскільки успішно замисел командира реалізовується його підлеглими. Це визначається насамперед досвідом й майстерністю командувача та командирів, вмінням правильно оцінити обстановку і прийняти адекватні та своєчасні рішення.

На рівні командирів батальйонів, рот і взводів головне забезпечити практичну реалізацію цих рішень, утримати позиції та знищити противника вогнем всіх засобів.

Під час роботи в окремих командирів були виявлені певні прорахунки у володінні обстановкою та оцінці противника, що безпосередньо вплинуло на стійкість оборони на окремих напрямках.

Мною було вжито всіх заходів для виправлення ситуації на місці, з виділенням додаткового ресурсу боєприпасів та матеріальних засобів, а також необхідних резервів».

Головнокомандувач також відзначив мужність, стійкість і героїзм військовослужбовців 3 штурмової та 25 окремої повітряно-десантної бригад. Вони рішучими діями вибили противника, який прорвався на околицю Орлівки.

оренда квартири Львів

Новини