Виробників безпілотників планують підтримувати з обласного бюджету Львівщини

Фото: defence-ua.com

Комісія з питань правоохоронної, антикорупційної діяльності та військових формувань сьогодні, 5 березня, підтримала ініціативу запровадження допомоги з обласного бюджету виробникам безпілотних літальних апаратів та інших товарів військового й подвійного призначення.

Про це повідомляє пресслужба Львівської обласної ради.

Для реалізації цієї ініціативи планується доповнити Програму підвищення конкурентоспроможності Львівської області, передбачивши в ній підтримку волонтерських організацій та виробничих підприємств Львівської області з метою виробництва та закупівлі товарів для забезпечення потреб захисників та захисниць України.

«Йдеться про безповоротну фінансову допомогу з обласного бюджету виробникам, які зареєстровані і працюють на Львівщини. Перелік товарів достатньо широкий, зокрема: дрони та безпілотні літальні апарати всіх типів, військове спорядження, засоби радіоелектронної боротьби, антидронові рушниці й пушки, піротехнічні й сигнальні засоби, засоби індивідуального захисту та радіаційного контролю, медичне спорядження, акумулятори та зарядні пристрої, засоби особистої гігієни», – розповів голова комісії Назарій Сумало.

Крім того, члени комісії обговорили проблемні питання функціонування Гарнізонних військово-лікарських комісій та вирішили провести виїзне засідання на базі однієї з них.

Комісія також підготує звернення Львівської обласної ради до Міністерства оборони України про присвоєння 45-й окремій артилерійській бригаді почесного найменування «імені генерала Мирона Тарнавського».

Фото: ЛОР
оренда квартири Львів

Новини