«Виснажити і нанести ворогові тяжких втрат». Сирський розповів про ситуацію в Бахмуті

Фото: Military Media Center

Росіяни намагаються сконцентрувати головні свої зусилля на Бахмутському напрямку, хочуть захопити місто. Завдання ЗСУ – виснажити переважаючі сили противника та нанести йому тяжких втрат.

Про це повідомив командувач Сухопутних військ ЗСУ Олександр Сирський.

За його словами, росіяни намагаються сконцентрувати головні свої зусилля на Бахмутському напрямку. Вони не полишають спроб оточити та захопити місто.

«На сьогодні наше головне завдання – виснажити переважаючі сили противника та нанести йому тяжких втрат. Це дасть змогу створити необхідні умови, які сприятимуть звільненню української землі та пришвидшать нашу перемогу».

Олександр Сирський зазначив, запорукою успіху кожного командира є його постійна робота у підпорядкованих підрозділах. Це дає змогу ефективно їх застосовувати на полі бою та своєчасно виконувати поставлені бойові завдання.

«Під час мого перебування у військах, спільно з командирами ми узгоджуємо плани, котрі матимуть реальний результат не на карті, а на полі бою.

Коли ворог переважає кількісно, бути пліч-о-пліч зі своїми воїнами – для мене справа честі.

Завдяки героїзму і професійності наших військових, вмілим та злагодженим діям, ефективному використанню маневру і можливостей зброї, ми утримуємо фортецю Бахмут всупереч різним термінам та прогнозам».

Командувач наголосив, знання ворога й самого себе відкриває шлях до перемоги. Тож ми ретельно вивчаємо його вразливості, щоб якнайефективніше застосовувати наші сили.

Успішна стратегія завжди полягає у вмінні обертати собі на користь будь-яку ситуацію.

оренда квартири Львів

Новини