Якщо США припинять допомогу Україні, буде «перерозподіл світу» – Зеленський

Скрин з відео: ОП

Якщо США припинять допомогу Україні, НАТО ослабне і це загрожуватиме перерозподілом світу.

Про це заявив Володимир Зеленський в інтервʼю німецькому телеканалу ARD, пише Українська правда.

«Я вірю, що Європа не залишиться одна. Тут питання комплексне. Перше: Європа одна не справиться на тому рівні, на якому Україна отримувала до цього підтримку. Ні зброєю, ні фінансами. Напевно, якщо вся Європа об’єдналася, вона змогла би дати достатню підтримку Україні, але Сполучені Штати мають такий вплив: коли сигнали не дуже позитивні, вони мають такий самий вплив на деяких лідерів Європи.

Тому я вважаю, що якщо так станеться і в США, не дай Боже, буде затягування процесів щодо підтримки України – це матиме вплив на об’єднану Європу.

І тут є послідовні проблеми. Перше – це дефіцит зброї, фінансів в Україні. Друге – я думаю, що втратиться союз між США і Європою. Третє – Європа сама зрозуміє, що це сигнал: що якщо Україна не витримає і Путін піде вперед – це сигнал від США щодо того, що Європа залишиться наодинці серед країн НАТО, хто буде протистояти Росії.

Це буде сейрозна загроза. Путін цим скористається, 100%. І це буде сигнал говорити про те, що і НАТО не буде таким міцним».

На думку Зеленського, якщо Сполучені Штати Америки відколються від НАТО, то ще хтось в Альянсі буде мати іншу думку щодо безпекового союзу, тому що мають економічні стосунки з Російською Федерацією.

Так само може «посипатися» і санкційна політика західних країн щодо Росії за агресію, припускає президент.

«Тому, я вважаю, в цілому – перерозподіл світу, ось як це називається», – окреслив Зеленський перспективу у випадку відмови США допомагати Україні.

оренда квартири Львів

Новини