Якщо успішно «приземляти» дрони  – неважлива їх кількість – експерт з виробництва БПЛА

Фото: nrcu.gov.ua

Росія будує завод із виробництва дронів, який може «значно збільшити» поставки дронів для російської армії, порівняно з кількістю, яку вони тепер отримують з Ірану. Про це CNN повідомили в розвідці США. Завод може запрацювати вже на початку наступного року.

Однак, заступник генерального директора компанії «Піранья Тех» Юрій Момот в ефірі програми «Головне за день» на «Першому Західному» заявив, що неважливо, яку кількість дронів будуть виробляти росіяни.

«Неважлива кількість, а важливо, як ми зможемо протистояти цьому. Міністерство цифрової трансформації активно включилось в цю історію. Відтак, сьогодні дуже багато підприємств намагаються розробити комплексне рішення для того, щоб працювати по «Шахедах».  Коли це комплексне рішення буде знайдене, то нам буде неважливо, яка кількість дронів буде у противника», – зазначає Юрій Момот.

Водночас, іранські дрони-камікадзе таки можуть створити проблеми, якщо їх захочуть удосконалити.

«Вони можуть збільшити швидкість двигуна, або збільшити вагу боєприпасу.  Або поставлять управління, щоб на кінцевій траєкторії  польоту можна було донавести до конкретної цілі. Тобто, це три елементи, які на сьогодні вони можуть модернізувати. Але ми це розуміємо і над цим багато команд працює», – говорить експерт.

оренда квартири Львів

Новини