«Є хороші перспективи». Зеленський після зустрічі з головою Служби зовнішньої розвідки

Фото: ОП

Президент Володимир Зеленський зустрівся з головою Служби зовнішньої розвідки і заявив після цього про хороші перспективи.

Про це він розповів у своєму вечірньому зверненні.

«Було й кілька важливих доповідей сьогодні. Щойно доповідав керівник Служби зовнішньої розвідки. Зрозуміле коло питань – про те, що нам загрожує, і про можливості, якими можемо скористатись. Є хороші перспективи.»

За словами Зеленського, глава уряду доповів йому щодо заходів захисту енергообʼєктів: активний захист, РЕБ і все інше. «Доповів і щодо відбудови та нашої роботи з європейськими партнерами заради розширення імпорту електрики в Україну. Зараз ми повністю вибираємо обсяг імпорту, який погоджено з ЄС, і я вдячний усім сусідам за цю допомогу. Робимо все, щоб збільшити імпорт, і це має бути європейське рішення. Урядовці наші працюють над відповідною згодою».

Також президент доручив віцепремʼєр-міністру Федорову на найближчому засіданні Ставки представити аналіз по операторах звʼязку. Зокрема, що робиться для гарантування звʼязку в умовах відключень електрики та хто з операторів звʼязку не дотримується відповідних рішень. Доручив також міністру енергетики буквально в щоденному режимі інформувати людей про стан робіт в енергетиці, про наявні дефіцити і про те, що країна робить заради їх заповнення.

«Уряд повинен і значно активніше працювати для того, щоб у наших людей і наших компаній було більше можливостей закуповувати, виробляти, встановлювати все необхідне обладнання, щоб пройти цей складний період.

Доручив також міністру оборони України, який зараз перебуває в Америці з візитом, отримати конкретні дати: коли будуть поставлені ті додаткові системи «Петріот», про які у нас домовленість із партнерами.»

оренда квартири Львів

Новини