Є «хороший зміст» українських далекобійних дронів – Зеленський

Фото: ОП

Президент Володимир Зеленський провів окрему нараду з міністром оборони Рустемом Умєровим, після якої констатував «хороший зміст» щодо українських далекобійних дронів.

Про це йдеться у вечірньому зверненні президента.

«Міністр оборони Рустем Умєров. Провів із ним окрему нараду. Постачання зброї, справедливе й правильне забезпечення бригад. Кожна бойова бригада, кожен фронтовий підрозділ мають отримувати більше наявної сучасної зброї.

Окрема розмова – щодо дронів. Хороший зміст. Зокрема, щодо наших далекобійних дронів».

Також, за словами Зеленського, у нього булла тривала зустріч з головкомом Олександром Сирським, начальником Генштабу Анатолієм Баргилевичем, на якій обговорювалися фронтові питання і завдання. Наші операції та перспективи.

«Попри всі дефіцити можливості наших воїнів знищувати окупантів не повинні зменшитися. Головком регулярно на передовій. Реальні бойові командири з фронту, з бригад залучені до напрацювання рішень. Сьогодні ж я погодив і підписав низку необхідних нових кадрових призначень для Сил оборони».

Окрім того, була доповідь голови ГУР – Кирила Буданова.

«Наші спеціальні дії. Нам потрібен чіткий результат у знищенні російської воєнної інфраструктури та логістики. Більший результат. І це буде».

Своєю чергою голова СБУ Василь Малюк прозвітував щодо нашої протидії російським ДРГ – цим убивцям, які тероризують наші прикордонні райони. Також Малюк прозвітував і щодо протидії колаборантам. Є хороші результати зі знешкодження цих осіб.

«Була доповідь зовнішньої розвідки – Литвиненка. Щодо чутливих міжнародних напрямків та наявних планів Росії. Маємо розуміння, які документи на столі у ворога, який у нього черговий задум. Будемо протидіяти».

оренда квартири Львів

Новини