Єрмак анонсував гарні новини щодо передачі Україні систем Patriot

Фото: Голос Америк

Керівник Офісу Президента Андрій Єрмак заявив, що скоро будуть гарні новини з приводу поставок Україні систем протиповітряної оборони Patriot.

Про це очільник ОП розповів в ефірі телемарафону «Єдині новини», передає Укрінформ.

«Можу точно вам сказати – нові Patriot будуть. Для нас другорядне питання, звідки вони до нас потраплять, головне, щоб вони були, і були якнайшвидше, бо це захист наших міст, захист наших людей», – сказав Єрмак.

На запитання, з яких країн очікуються поставки Patriot, Єрмак відповів: «Ми говоримо з багатьма партнерами, передусім американськими, бо це їхня зброя, від неї, безумовно, багато що залежить. Але ми знаємо і про позицію канцлера ФРН Олафа Шольца, і інших. Я впевнений, що скоро ми будемо мати гарні новини».

Як повідомлялось, Німеччина закликала Європейський Союз і НАТО якнайшвидше посилити протиповітряну оборону України. Міністр оборони ФРН Борис Пісторіус і глава міністерства закордонних справ Анналена Бербок започаткували спільну ініціативу з пошуку систем ППО та закликали треті країни переглянути свої можливості. Ініціатива обговорювалася на зустрічі голів МЗС країн G7.

Прем’єр-міністр Нідерландів Марк Рютте запропонував викупити системи протиповітряної оборони «Патріот» у країн, які їх мають, але не хочуть самостійно надавати Україні.

оренда квартири Львів

Новини