Єрмак: Оборонна позиція призведе до замороження війни

Фото: Голос Америк

Голова Офісу президента Андрій Єрмак заявив, що перехід до оборонної позиції часто призводить до замороження конфлікту, а Україна ніколи не погодиться на заморожений конфлікт з РФ.

Про це йдеться в інтерв’ю Єрмака французькій газеті Le Figaro, пише Українська правда.

«Неможливо вести оборонну війну. Перехід до оборонної позиції часто призводить до замороження конфлікту. Ми бачили це з 2014 року. Ми ніколи не погодимося на заморожений конфлікт з Путіним.

Рішення полягає не в тому, щоб зупинитися, а в тому, щоб бути реалістами, бути сильними, бути разом з нашими партнерами і не зупинятися».

Єрмак зазначив, що ситуація на фронті «безперечно, складна, але мотивація нашого народу, мотивація наших воїнів дуже висока».

«На фронті війська скаржаться на брак людей і ресурсів і кажуть, що вони більше не в змозі наступати.

Це, безперечно, проблема, і немає сенсу її приховувати. Деяким солдатам потрібен відпочинок. Багато з них перебувають на передовій вже два роки. Уряд і Генштаб працюють над новим законом про мобілізацію, який незабаром буде поданий до парламенту. І над реалістичною військовою стратегією. Перехідний період все ще триває», – розповів голова ОП.

Він також звернувся до партнерів України із закликом «Дайте нам зброю, і ми зробимо роботу».

«Ми розраховуємо на наших партнерів, а також працюємо над розвитком нашого військово-промислового комплексу. Росіяни все ще сподіваються мати перевагу над нами в ресурсах. Нам доводиться розраховувати на технологічні переваги. Лінія фронту простягається на понад 2 000 кілометрів, і більша її частина є ареною дуже жорстоких боїв. Ми повинні бути реалістами», – сказав Єрмак.

Нагадаємо, 15 січня командувач Сухопутних військ України Олександр Сирський заявив, що цілями української армії залишається утримання позицій і виснаження ворога.

За даними Financial Times, українська армія переходить до активної оборони і однією із можливих причин є те, що Росія може готувати новий великий наступ влітку 2024 року.

оренда квартири Львів

Новини