Єрмак після розмови з Сійярто: Зроблено дуже «потужний крок» до зустрічі Зеленського й Орбана

Фото: ОП

Керівник Офісу президента України Андрій Єрмак заявив, що переговори з главою МЗС Угорщини в Ужгороді засвідчили взаємне прагнення Києва й Будапешта провести зустріч на найвищому рівні.

Про це Єрмак сказав у заявах для ЗМІ після переговорів, повідомляє «Європейська правда».

«Сьогодні обидві сторони абсолютно чітко сказали, що є зацікавленість у проведенні зустрічі на рівні прем’єр-міністра Угорщини і президента України. Вважаю, що ми сьогодні зробили дуже потужний крок до цієї зустрічі. Безумовно, ми всі зацікавлені, щоб ця зустріч була успішною і відкрила нову сторінку у наших відносинах», – сказав він.

За його словами, конкретні дати не обговорювалися, але обидві сторони висловили зацікавленість, щоб зустріч відбулася якомога швидше.

Він також зауважив: Київ зацікавлений у тому, щоб майбутня зустріч закінчилася «конкретними результатами».

Як повідомляли, візит глави МЗС Угорщини Петера Сійярто почався із зустрічі з главою Закарпатської ОВА на угорсько-українському кордоні.

Після того він вирушив на переговори до Ужгорода, де одним з основних питань була підготовка зустрічі президента України Володимира Зеленського і прем’єра Угорщини Віктора Орбана.

Повноцінної зустрічі між президентом України Зеленським та угорським прем’єром Орбаном не було від початку каденції Зеленського.

оренда квартири Львів

Новини