Єрмак розповів Саллівану про актуальні потреби ЗСУ

Фото: ОП

Голова Офісу президента Андрій Єрмак провів телефонну розмову з радником президента США з питань національної безпеки Джейком Салліваном і повідомив йому про ситуацію на полі бою та актуальні потреби ЗСУ.

Про це Єрмак розповів у своєму Телеграм-каналі.

«Говорили про ситуацію на полі бою та актуальні потреби Сил оборони України.

Розповів, зокрема, про нещодавню поїздку разом із Президентом Володимиром Зеленським до фронтових регіонів: на Херсонщину, Запоріжжя, Миколаївщину та Харківщину, а також про відвідання передових позицій українських захисників, які дають відсіч російському агресору».

За словами Єрмака, під час зустрічі з главою держави воїни передали конкретні запити щодо озброєння та боєприпасів, необхідних для захисту українських земель від окупантів.

Також сторони обговорили підготовку до першої українсько-американської конференції з питань виробництва озброєння, яка відбудеться 6–7 грудня у Вашингтоні на виконання домовленостей президента України Володимира Зеленського та президента США Джозефа Байдена.

Окрім того, голова Офісу президента розповів про перебіг реалізації Української формули миру, зокрема, про десяту зустріч на рівні послів, яка відбулася в пʼятницю в Міжнародному аеропорту «Бориспіль».

«Висловив подяку Джозефу Байдену, його команді, обом палатам Конгресу США та всьому народу Америки за лідерство й непохитну підтримку України в боротьбі за свободу, незалежність та проти російського терору».

оренда квартири Львів

Новини