Європа має перейти до великомасштабного виробництва зброї – Шольц

Фото: Reuters

Канцлер Німеччини Олаф Шольц на церемонії закладання нового заводу з виробництва боєприпасів закликав перейти до великомасштабного виробництва оборонного обладнання, аби Європа могла успішно стримувати агресорів.

Слова Шольца наводить ZDF, пише «Європейська правда».

Зважаючи на загрозу з боку Росії, Шольц закликав до значного збільшення оборонного виробництва в Європі на церемонії закладання нового заводу з виробництва боєприпасів для оборонного концерну Rheinmetall.

За словами Шольца, європейські партнери повинні об’єднати свої замовлення і забезпечити оборонну промисловість безпекою поставок на найближчі десятиліття.

«Ми повинні відійти від мануфактури і перейти до великомасштабного виробництва оборонного обладнання», – констатував канцлер Німеччини.

Агресивна війна Росії в Україні та відкрито сформульовані імперські амбіції президента Владіміра Путіна є «головною загрозою для європейського мирного порядку», зауважив Шольц.

«Якщо ви хочете миру, ви повинні успішно стримувати потенційних агресорів», – резюмував глава уряду Німеччини.

Після завершення будівництва і запуску новий завод Rheinmetall в Унтерлюсі вироблятиме 200 тисяч артилерійських боєприпасів на рік, зокрема і для України. За інформацією Rheinmetall, компанія інвестує в цей об’єкт 300 мільйонів євро.

Раніше генерал збройних сил Бельгії у відставці Марк Тайс розкритикував стан оборонного виробництва в Європі, стверджуючи, що для нарощування потужностей для потреб європейських країн та допомоги Україні знадобляться роки.

оренда квартири Львів

Новини