Європейський інвестиційний банк надасть 2 млн євро на відновлення лікарень в Україні

Фото: Мінрегіон

Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) надасть 2 млн доларів грантових коштів на відновлення закладів охорони здоров’я в Україні, які постраждали внаслідок військової агресії РФ.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства розвитку громад і територій.

Зазначається, що у межах 5-го Німецько-Українського економічного форуму у Берліні, Європейський інвестиційний банк та Програма розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) підписали грантову угоду щодо підтримки програми «Енергоефективність громадських будівель в Україні». Йдеться про спрямування 2 млн євро від Фонду Східноєвропейського партнерства з енергоефективності та довкілля (Фонд Е5Р) на відновлення закладів охорони здоров’я, які постраждали внаслідок військової агресії рф.

Зауважимо, що у серпні цього року Верховна Рада України ратифікувала дві грантові Угоди між Україною та ЄІБ, які передбачають отримання грантів у 5 млн євро на реалізацію програми «Енергоефективність громадських будівель в Україні».

З початком повномасштабної агресії РФ, Мінрегіон спільно з ЄІБ проводив постійні комунікації, щоб адаптувати Програму до нинішньої ситуації.

Нагадаємо, у липні 2021 року Верховна Рада України ратифікувала фінансову угоду між Україною та ЄІБ, яка передбачає термомодернізацію громадських будівель в Україні, зокрема дитячих садків, закладів охорони здоров’я, шкіл тощо.

Новини