Юрій Ігнат розповів, що найцінніше в перехоплених та вцілілих «Шахедах»

Фото: Defense Express

Речник Повітряних Сил Збройних Сил України полковник Юрій Ігнат розповів, як Україна використовує перехоплені та вцілілі ворожі дрони «Шахеди».

Зокрема, на запитання ведучої, чи запускають українські воїни вцілілі Shahed назад по ворогу, Юрій Ігнат розсміявся: «Дуже хочеться, правда?».

«Ну, мабуть, не буде це раціональним. Може, краще якомусь колекціонеру продати і купити 10 українських за ті гроші. Ну, це так, жартома кажу», – сказав він в ефірі українського телемарафону «Єдині новини», пише АрміяInform.

З іншого боку, Ігнат пояснив, що найцінніше у «Шахедах» – це інформація і докази для західних партнерів України, що санкції працюють недостатньо і ворогам вдається отримувати західні мікросхеми для створення зброї і знищення українців.

«Найцінніше, що ми можемо видобути звідти, – це інформація, чи щось там ворог змінює, не змінює. Ну, але головне – взяти ті вцілілі рештки, в черговий раз показати нашим партнерам, чиї запчастини використовують Іран і РФ для виготовлення зброї для знищення українців», – розповів речник Повітряних Сил.

Крім того, за його словами, завдяки таким вцілілим дронам українські захисники досліджують, як саме з ними можна боротися.

«Власне, це те головне, що можна дослідити. Як він працює, як ми можемо впливати на нього різними засобами, зокрема, радіоелектронної боротьби», – зазначив речник Повітряних Сил.

Нагадаємо, у ніч на 29 січня силами Повітряних Сил у взаємодії з ППО Сил оборони України було знищено 8 ворожих БпЛА в межах Миколаївської, Дніпропетровської, Хмельницької та Рівненської областей.

оренда квартири Львів

Новини