З 18 червня у «Резерв+» будуть QR-коди, що дозволять робити офіційний витяг – Міноборони

Фото: Міноборони

З 18 червня Міністерство оборони планує уможливити генерацію в системі «Резерв+» QR-коду, який дозволить надати витяг з «Оберегу», який матиме таку ж юридичну силу, як і військово-обліковий документ.

Про це повідомила заступниця міністра оборони з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Катерина Черногоренко в ефірі телемарафону новин, пише Українська правда.

«Наразі інформація, яку бачить військовозобов’язаний про себе з реєстру «Оберіг» у застосунку має інформативний характер, забезпечує відкритість і прозорість державного реєстру «Оберіг»…, аби людина побачила, що про нього знає держава і ТЦК. І якщо щось невірно, могла швидко скорегувати цю інформацію.

Фактично з 18 червня ми плануємо запустити QR-код, завдяки якому посадові особи з ТЦК та Нацполіції можуть перевірити інформацію з реєстру. Код дозволить надати витяг з «Оберегу» і надати такому витягу таку ж юридичну силу як і військово-облікового документу, тобто приписному, чи військовому квитку».

Раніше Міноборони повідомило, що сімсот тисяч людей станом на 21 травня оновили свої дані онлайн через застосунок для військовозобов’язаних «Резерв+».

Також у Міноборони повідомляли, що через мобільний застосунок «Резерв+» можна буде отримати направлення для проходження військово-лікарської комісії (ВЛК).

оренда квартири Львів

Новини