З наступного понеділка у Львові стартують гідравлічні випробування, які триватимуть до 17 червня

Фото: sies.gov.ua

13 травня стартують щорічні гідравлічні випробування. Отже, без гарячої води залишаться мешканці будинків, куди її постачають централізовано. Це обов’язкова процедура, яку проводять після завершення опалювального сезону, щоб виявити і полатати дефекти на трубопорводах.

Про це йшлося в програмі «ОЧІ» на «Першому Західному».

Торік гідравлічні випробування розпочинали 1 травня. Але цієї весни графік змістили через Великодні свята, тож роботи стартують наступного понеділка. Механіка – проста. Мережі заповнюють водою під високим тиском. Так виявляють більш зношені ділянки. Їх і ремонтують у теплу пору, аби порив не трапився, наприклад, посеред зими. Це з переваг. З мінусів – на період випробувань доводиться призупиняти подання гарячої води споживачам.

«Ми організовуємо роботу з гідравлічних випробувань таким чином, щоб не одразу все місто залишити без гарячої води. А ми це проводимо етапами. Найбільший етап – це ТЕЦ-1, ТЕЦ «Північна».  Це з 13 травня. Запланували ми по 17 червня – це офіційний графік, який ми подали», – говорить директор ЛКП «Львівтеплоенерго» Олександр Одинець.

На цей місяць без гарячої води залишиться більшість споживачів «Львівтеплоенерго» або 1 тисяча з майже півтори тисячі будинків.

Що ж до мешканців Залізничного району, теплу воду в їхні оселі планують повернути з 27 травня. Утім, якщо виявляють серйозні пошкодження, то почекати доведеться довше, адже мережі у місті доволі зношені.

«Рішенням виконавчого комітету було затверджено інвестпрограму Львівтеплоенерго, якою передбачено заміну теплових мереж. Зокрема, 45 млн грн і ще 5 млн є з міського бюджету», зазначає начальник відділу теплозабезпечення департаменту житлового господарства Львівської міськради Павло Салашник.

оренда квартири Львів

Новини