З обласного бюджету надаватимуть підтримку підприємствам, які виробляють товари для потреб ЗСУ

Фото: ЛОР

Сьогодні, 2 травня, відбулося засідання експертної комісії в межах Програми підвищення конкурентоспроможності Львівської області на 2021-2025 роки.

Про це повідомляє пресслужба Львівської обласної ради.

«Під час засідання затвердили перелік волонтерських організацій та суб’єктів підприємницької діяльності, поданих на акредитацію щодо участі у Завданні 12 «Підтримка волонтерських організацій та виробничих підприємств Львівської області з метою виробництва та закупівлі товарів для забезпечення потреб захисників та захисниць України».

Також погодили шістьом суб’єктам підприємництва (ветерани війни) гранти для ведення бізнесу на суму 822 537 грн, які подали документи на напрямок Програми «Підтримка підприємницької ініціативи учасників АТО (ООС), ветеранів війни та їхніх сімей», – розповідає голова постійної комісії з питань діяльності агропромислового комплексу, підприємництва та інвестицій Львівської обласної ради Юрій Раделицький.

У межах Програми підвищення конкурентоспроможності Львівської області на 2021 – 2025 роки передбачена безповоротна фінансова допомога з обласного бюджету підприємствам на виробництво товарів для потреб ЗСУ (військових частин, інших військових формувань) або правоохоронних органів, які беруть участь у виконанні завдань з оборони держави, у розмірі 50% (від 100 до 300 тис. грн.) від загальної суми вироблених товарів.

Скористатися цією можливістю можуть: благодійні організації (фонди), громадські організації, волонтери, суб’єкти підприємницької діяльності.

оренда квартири Львів

Новини