З початку березня РФ скинула на Сумщину майже 200 керованих бомб – Зеленський

Фото: ОП

Тільки з початку березня російська авіація скинула майже 200 керованих бомб, російська армія намагається спалити до руїн українські прикордонні села.

Про це заявив у вечірньому зверненні президент Володимир Зеленський.

«Російська держава, її керівництво та кожен воєнний злочинець повинні відповідати за все, що вони роблять, і зокрема відповідати саме в юридичній площині. Світ повинен бачити, як міжнародна юстиція працює у відповідь на агресію й терор. Лише один приклад зараз – Сумщина, наш регіон, який межує з російською територією. І це – постійні російські спроби заведення ДРГ. Постійні терористичні обстріли та удари.

Наші прикордонні села російська армія намагається просто спалити до руїн. Лише від початку цього березня й до сьогодні російська авіація скинула лише на громади Сумщини вже майже 200 керованих бомб. Просто по селах, по містах, по цивільній інфраструктурі».

Зеленський наголосив, є необхідність для України – посилити нашу ППО таким чином, щоб унеможливити цей терор. Зокрема, на Сумщині, Чернігівщині, Харківщині, у Донецькій області, на Луганщині, у південних наших регіонах.

За словами президента, відповідні системи є в партнерів.

Також потрібне максимальне прискорення і щодо F-16 також.

«Я дякую всім, хто допомагає. Важливо, щоб великі країни, які мають необхідну зброю, справді були великими в захисті життя – не тримали цю зброю десь там, на складах чи зберіганні, а щоб «петріоти» та все інше реально працювало для порятунку життів людей».

оренда квартири Львів

Новини