З початку доби 73 зіткнення, з них 27 на Покровському напрямку; уражено склад БК окупантів – Генштаб

Фото: ЗСУ

З початку доби відбулося 73 бойових зіткнення, з них 27 на Покровському напрямку, де найбільш напружена ситуація. Підрозділами нашої авіації та ракетних військ і артилерії завдано уражень по трьох районах зосередження особового складу та військової техніки, одному засобу ППО, двох засобах артилерії, радіолокаційній станції та складу БК окупантів.

Російські загарбники завдали по території України три ракетні удари із застосуванням трьох ракет та 53 авіаційні удари із застосуванням 69 КАБів, задіяли 529 дронів-камікадзе. Здійснили 2888 обстрілів по позиціях наших військ і населених пунктах.

Про це йдеться в оперативній інформації Генерального штабу ЗСУ.

  • На Харківському напрямку відбулось п’ять бойових зіткнень без успіху для противника. Окупанти продовжували спроби атакувати наші підрозділи в районах Вовчанська, Липців та західніше Глибокого.
  • На Куп’янському та Лиманському – обстановка суттєвих змін не зазнала. Штурмові дії противника успіхів не мали, ситуація контрольована. Тривають дві ворожі атаки в районах Піщаного та Греківки.
  • На Сіверському – російські окупанти безуспішно атакували наші позиції в районі Виїмки.
  • На Краматорському – мали місце дев’ять бойових зіткнень. Найбільшу активність окупанти проявляли в районі Іванівського, проте всі спроби ворога покращити своє становище були безуспішними.
  • На Покровському – агресор 27 разів атакував позиції наших воїнів в районах Прогресу, Євгенівки, Новоолександрівки, Новопокровського, Новоселівки Першої, Яснобродівки та Карлівки. 18 атак відбито, дев’ять іще тривають. Ситуація напружена. Сили оборони тримають рубежі, вживають заходів щодо недопущення просування ворога в глиб території України.
  • На Курахівському – ворог вісім разів атакував наші позиції в районах Парасковіївки та Красногорівки. Сім атак відбито. Триває боєзіткнення в районі Красногорівки. Ситуація під контролем Сил оборони.
  • На Оріхівському та Придніпровському – ситуація залишилась без суттєвих змін. Усього від початку доби ворог чотири рази безуспішно намагався витіснити наших захисників із займаних позицій в районах Малої Токмачки та Кринок. Втрат позицій та територій не допущено.
  • На решті напрямків суттєвих змін в обстановці не відбулося.
оренда квартири Львів

Новини