З початку доби 85 зіткнень, найбільше на Покровському напрямку; ЗСУ уразили 13 зосереджень ворога – Генштаб

Фото: ЗСУ

З початку доби відбулося 85 бойових зіткнень з російськими загарбниками, найбільше на Покровському, Купянському та Краматорському напрямках. Наші воїни виснажують ворога на всій протяжності лінії бойового зіткнення та в тилу. Повітряні сили та ракетні війська і артилерія уразили 13 районів зосередження живої сили та військової техніки окупантів, два пункти управління БпЛА та радіолокаційну станцію.

Ворог завдав по території України одного ракетного удару та 37 авіаударів (зокрема 40 КАБами), застосував 499 дронів-камікадзе. Здійснив 2742 обстріли по позиціях наших військ та населених пунктах із використанням різних типів озброєння.

Про це йдеться в оперативній інформації Генерального штабу ЗСУ.

  • На Харківському напрямку відбулося 5 бойових зіткнень із російськими загарбниками. Відбито три атаки у районах села Липці і міста Вовчанськ. У останньому тривають бойові дії у двох локаціях. Втрат позицій не допущено. Ситуація контрольована.
  • На Куп’янському – противник 12 разів намагався витіснити наші підрозділи із займаних позицій. Бойові дії відбувалися в районах населених пунктів Синьківка, Степова Новоселівка, Стельмахівка, Чернещина та Дружелюбівка. 11 атак відбито. Втрат позицій не допущено. На даний час продовжується бій у районі Дружелюбівки.
  • На Лиманському – обстановка суттєвих змін не зазнала – усі спроби противника просунутися вперед у районах Невського та в Серебрянському лісі успіху не мали.
  • На Сіверському – противник теж проявляє активність – провів шість атак біля Верхньокам’янського, Виїмки та Роздолівки. П’ять – відбито, а одна, біля Роздолівки, – ще триває. Втрат наших позицій не допущено.
  • На Краматорському – ситуація напружена. Від початку доби агресор 11 разів намагався вибити підрозділи Сил оборони з позицій в районах Калинівки, Нового, Іванівського, Кліщіївки та Андріївки. Вісім атак відбито. Ще три боєзіткнення тривають біля Калинівки та Іванівського. Ситуація під контролем Сил оборони.
  • На Торецькому – ворог провів дві безуспішні атаки у бік Білої Гори.
  • На Покровському – протягом доби російські окупанти продовжили спроби вклинитися в нашу оборону – відбито 15 атак, ще вісім – триває. Загалом, на напрямку відбулося 23 бойових зіткнення. Найбільшу активність сьогодні ворог проявляв біля села Сокіл. Наші захисники вживають активних заходів щодо стабілізації обстановки і недопущення просування окупантів вглиб території України.
  • На Придніпровському – три атаки противника у районі Кринок зазнали невдачі. Втрат позицій не допущено.
  • На решті напрямків ситуація суттєвих змін не зазнала.
оренда квартири Львів

Новини