З початку доби 97 зіткнень, найбільше – на Покровському напрямку; уражено 24 зосередження ворога – Генштаб

Фото: ЗСУ

Упродовж доби відбулося 97 бойових зіткнень. Найгарячішою ситуація є на Покровському, Куп’янському, Харківському та Времівському напрямках. Підрозділами нашої авіації та ракетних військ і артилерії завдано уражень по 24 районах зосередження особового складу та двох артилерійських системах.

Противник завдав по території України два ракетні та 43 авіаційні удари із застосуванням 50 КАБів, застосував 418 дронів-камікадзе. Здійснив понад 2900 обстрілів по позиціях наших військ та населених пунктах.

Про це йдеться в оперативній інформації Генерального штабу ЗСУ.

 • На Харківському напрямку від початку доби відбувалося 10 бойових зіткнень. Відбито шість атак противника в районах Липців, Стариці та Вовчанська. Тривають бої поблизу Стариці й Тихого. Ситуація контрольована, наші воїни діють активні, завдають ворогу втрат.
 • На Куп’янському – відбито сім атак російських загарбників у районах населених пунктів Петропавлівка, Степова Новоселівка, Греківка та Невське. На одній із ділянок ворог має частковий успіх. Крім того, продовжуються два бої поблизу М’ясожарівки. Сили оборони вживають заходів для стабілізації обстановки та недопущення просування противника.
 • На Лиманському – ворог п’ять разів намагався просунутися в напрямку населеного пункту Терни. Три атаки відбито, ще два бойові зіткнення тривають. Ситуація контрольована, втрат наших позицій не допущено.
 • На Сіверському – впродовж дня наші захисники відбили п’ять штурмових дій ворога в районах Верхньокам’янського, Спірного та Виїмки. Ворог успіху не мав. Напруженою залишається обстановка поблизу Білогорівки, де на даний час продовжується бій.
 • На Краматорському – українські захисники зупинили вісім спроб противника наблизитися до Часового Яру.
 • На Покровському – підрозділи нашого угруповання відбивали 21 атаку противника. Одинадцять штурмових спроб росіян прорватися далі від Очеретиного успіху не мали. Крім того, українські воїни стали на заваді п’ятьом атакам ворога в районі Новоселівки Першої. Тривають бої поблизу Сокола, Новоселівки Першої, Яснобродівки та Невельського. На окремих ділянках ситуація напружена. Сили оборони вживають активних заходів для недопущення просування ворога. На цьому напрямку з початку доби противник втратив понад 350 осіб у живій силі вбитими та пораненими та 27 одиниць озброєнь і військової техніки. Серед них, зокрема, – знищено один танк, дев’ять бойових броньованих машин, три авто та три гармати.
 • На Курахівському – відбулося вісім бойових зіткнень. Триває бій в районі Красногорівки. Складна ситуація південніше села Костянтинівка, де наші воїни проводять активні заходи стабілізації.
 • На Времівському – було відбито чотири штурмові дії противника в бік Урожайного та дві – до Старомайорського. Водночас противник не полишає спроб прорвати нашу оборону біля Старомайорського, де на даний час тривають три бої. Ситуація контрольована нашими підрозділами.
 • На Оріхівському – російські загарбники зазнали чергової невдачі при спробі штурмувати наші позиції в районі Роботиного.
 • На Придніпровському – на плацдармах на лівому березі Дніпра, зазнали невдачі сім спроб ворога відтіснити наші підрозділи в районі Кринок.
 • На решті напрямків суттєвих змін в обстановці не відбулося.
оренда квартири Львів

Новини