З січня у Львівській тергромаді зросте вартість водопостачання та водовідведення

Фото: slovoidilo

Ті, хто не мають в квартирі лічильника холодної води, з нового року будуть платити на 11 гривень більше. Це абонплата за водопостачання та водовідведення. Споживачі з лічильниками доплачуватимуть менше – 7 гривень. Від січня у Львові зросте вартість абонентського обслуговування споживачів водоканалу.

Про це йшлося в програмі «ОЧІ» на «Першому Західному».

Комунальники пояснюють подорожчання тим, що суму перерахували відповідно до прожиткового   мінімуму. Також зросла вартість матеріалів, нарахування та стягнення плати за спожиті комунальні послуги, формування рахунків за надані послуги та їхнє рознесенням споживачам.

Крім того, ті споживачі, які встановили лічильники води, витрачають на ці послуги більше, бо оплачують ще й техобслуговування приладів. Але відчутнішими зміни будуть саме для тих, хто лічильників немає. Зараз абонплата і постачання води їм обходиться у 28,5 гривень, а буде 39 гривень.

«Якщо досі абонплата становила 43 гривні для помешкань, де є вузли комерційного обліку, то з 1 січня вона буде 50 гривень. Тобто, зростання – приблизно 7 гривень на одне помешкання. Це не йдеться про тарифи на воду, а про абонентську плату», – пояснює речниця ЛМКП «Львівводоканал» Уляна Горбата.

оренда квартири Львів

Новини