За даними самих росіян, уражено три літаки та особовий склад – Ігнат про удар по Бельбеку

Фото: Укрінформ

У Повітряних силах зазначили, що в результаті удару по аеродрому Бельбек у тимчасово окупованому Криму 31 січня ймовірно було уражено щонайменше три літаки ворога, а також особовий склад.

Про це заявив речник Повітряних сил полковник Юрій Ігнат в ефірі національного марафону, відповідаючи на запитання журналістів, пише Українська правда.

«Це мабуть більше питання до наших розвідок (щодо уражених цілей – ред.)… Найкраще підтвердження – це, звісно, супутникові знімки, які вже є в Інтернеті, де можна щось та й розгледіти. Але ще краще підтвердження – це некрологи в російських пабліках, це те, що вони самі визнають і публікують інформацію про ураження, щонайменше там було три літаки, потім особовий склад певний був знищений».

Нагадаємо, 31 січня у Севастополі, біля Саків, у Феодосії, Роздільному та Гвадійському в окупованому Криму пролунали вибухи, над аеродромом «Бельбек» було видно дим, окупаційна влада оголошувала повітряну тривогу та перекривала рух Кримським мостом.

Командувач Повітряних сил генерал-лейтенант Микола Олещук подякував усім, хто «долучився до очищення Криму від російської присутності».

оренда квартири Львів

Новини