За добу 140 зіткнень, з них 22 на Времівському напрямку; у Вовчанську тривають стабілізаційні заходи – Генштаб

Фото: ЗСУ

За добу відбулося 140 бойових зіткнень, з них 22 та 20 на Времівському та Куп’янському напрямках. Суттєвих змін в обстановці, змін у стані та положенні наших військ не відбулось.

Сили оборони продовжують зосереджувати основні зусилля на недопущенні просування противника в глибину нашої країни, зриві виконання ним завдання щодо встановлення повного контролю над Донецькою, Луганською та частиною Харківської областей. Українські війська продовжують виконувати оборонні та стабілізаційні заходи у Вовчанську.

Про це йдеться в оперативній інформації Генерального штабу ЗСУ.

Ворог завдав два ракетних, 48 авіаційних ударів, 255 ударів дронами-камікадзе та здійснив понад 2400 обстрілів позицій наших військ. Втрати російських окупантів склали майже 890 осіб вбитими та пораненими і 340 одиниць озброєння та військової техніки.

  • На Харківському напрямку з початку доби підрозділи наших військ успішно відбили чотири атаки противника на напрямках Пильна – Липці, Лукянці – Слобожанське, Пильна – Слобожанське, Муром – Стариця.  Бої ще тривають на напрямках Глибоке – Липці, Лукʼянці – Слобожанське, Пильна – Слобожанське, Муром – Стариця, Плетенівка – Вовчанськ. Втрат позицій нашими підрозділами не допущено. Українські війська продовжують виконувати оборонні та стабілізаційні заходи у Вовчанську та тримають ситуацію там під контролем. Втрати загарбників на Харківському напрямку з початку доби становлять 95 військовослужбовців та 27 одиниць озброєння і військової техніки. Загалом, з 10.05.2024, на цьому напрямку противник втратив 710 російських окупантів вбитими та пораненими, також знищено 125 одиниць ворожих озброєння та військової техніки.
  • На Куп’янському – українські підрозділи відбили 20 атак противника. У той же час, бойові дії ще тривають на напрямках Кислівка – Іванівка, Котлярівка – Піщане, Куземівка – Стельмахівка, Ковалівка – Новоєгорівка. В окремих районах, в результаті інтенсивного вогневого впливу противника, наші підрозділи здійснили перегрупування на більш вигідні позиції.
  • На Лиманському – ворог двічі намагався прорвати оборону українських захисників, втрат позицій не допущено.
  • На Сіверському – ворог здійснив пʼять спроб штурмувати наші позиції. Бойові дії ще тривають в районах населених пунктів Роздолівка та Спірне. Ситуація контрольована.
  • На Краматорському – українські війська відбили пʼять атак російських окупантів. Бойові дії все ще тривають в районах населених пунктів Новий та Андріївка.
  • На Покровському – противник здійснив 18 безуспішних спроб атакувати наші позиції. Бойові дії ще тривають на напрямках Очеретине – Новоолександрівка, Очеретине – Калинове, Архангельське – Новоолександрівка, Соловйове – Сокіл. Також російські окупанти продовжують тиснути вогнем з різних видів озброєння, а наші воїни мужньо протистоять, на напрямках Очеретине – Соловйове, Семенівка – Новоселівка Перша, Тоненьке – Уманське, Тоненьке – Нетайлове, Первомайське – Нетайлове. Ситуація напружена, інформація щодо стану справ оновлюється.
  • На Курахівському – наші війська відбили пʼять атак противника. Бої тривають в районах населених пунктів Водяне та Побєда. Сили оборони покращили тактичне положення в районі населеного пункту Побєда.
  • На Времівському – ворог здійснив 22 безуспішні спроби прорвати оборону наших військ. Втрат позицій не допущено, бойові дії тривають, ситуація контрольована.
  • На Оріхівському – підрозділи наших військ відбили чотири атаки російських окупантів на напрямку Новопрокопівка – Роботине, в ході боїв втрат позицій не допущено.
  • На Придніпровському – наші воїни обороняють позиції на лівому березі Дніпра. За поточну добу відбито пʼять спроб противника витіснити українські війська.
оренда квартири Львів

Новини