За добу 148 зіткнень, з них 35 на Краматорському напрямку; ЗСУ прочісують забудову Вовчанська – Генштаб

Фото: ЗСУ

Відбулося 148 бойових зіткнень, з них 35 та 33 на Краматорському та Покровському напрямках. На Харківському – українські захисники проводять прочісування міської забудови населеного пункту Вовчанськ.

Ворог втратив понад 800 чоловік особового складу. Наші воїни знищили та підбили 9 танків та 28 бойових броньованих машин окупантів, а також збили 212 ворожих безпілотних літальних апаратів.

Про це йдеться в оперативній інформації (станом на 23:00) Генерального штабу ЗСУ.

Противник завдав 6 ракетних, 30 авіаційних ударів із застосуванням 40 КАБів, майже 300 ударів дронами-камікадзе та здійснив понад 2,5 тисячі обстрілів позицій наших військ.

 • На півночі України, в Чернігівській та Сумській областях, обстановка суттєвих змін не зазнала, змін у стані та положенні військ не відбулось.
 • На Харківському напрямку наші підрозділи відбили 13 атак противника на напрямках Нова Товолжанка (рф) – Вовчанськ, Шебекіно (рф) – Вовчанськ, Гатище – Вовчанськ, Муром – Стариця, Стрілеча – Глибоке, Пильна – Глибоке, Глибоке – Липці. Українські захисники проводять прочісування міської забудови населеного пункту Вовчанськ. Бойової дії тривають, ситуація контрольована. Втрати ворога складають 164 особи та 25 одиниць техніки.
 • На Куп’янському – наші війська відбили 22 атаки противника на напрямках Лиман Перший – Синьківка, Вільшанка – Синьківка, Крохмальне – Берестове, Коломийчиха – Стельмахівка, Ковалівка – Новоєгорівка, Площанка – Макіївка. В ході боїв втрат позицій не допущено, ситуація контрольована. На деяких ділянках покращили тактичне положення наших військ. На напрямках Ковалівка – Новоєгорівка та Кислівка – Іванівка тривають бої за окремі позиції.
 • На Лиманському – наші воїни відбили 1 атаку противника на напрямку Червонопопівка – Іванівка, на окремих ділянках покращили тактичне положення.
 • На Сіверському – підрозділи Сил оборони відбили 15 атак противника на напрямках Лисичанськ – Білогорівка, Новодружеськ – Білогорівка, Веселе – Верхньокамянське, Золотарівка – Верхньокамянське, Веселе – Роздолівка, Миколаївка – Спірне. Противник успіху не мав, втрат позицій не допущено.
 • На Краматорському – наші війська відбили 35 атак противника на напрямках Бахмут – Іванівське, Бахмут – Кліщіївка, Одрадівка – Кліщіївка. Втрат позицій не допущено, на деяких ділянках покращили тактичне положення, а на окремих, внаслідок інтенсивного вогневого впливу ворога, було проведено зміну позицій для збереження життя наших захисників та сплановано заходи із перегрупування підрозділів.
 • На Покровському – наші війська відбили 33 атаки противника на напрямках Очеретине – Новоолександрівка, Очеретине – Євгенівка, Очеретине – Калинове, Архангельське – Новоолександрівка. Для збереження життя наших захисників на деяких ділянках було проведено зміну позицій Сил оборони у звʼязку з інтенсивним вогневим впливом противника.
 • На напрямках Соловйове – Сокіл, Очеретине – Соловйове, Очеретине – Євгенівка, Семенівка – Новоселівка Перша, Семенівка – Уманське, Піски – Нетайлове втрат позицій недопущено, ситуація контрольована. На деяких ділянках в межах напрямку нашими підрозділами покращено тактичне положення.
 • На Курахівському – Сили оборони відбили 13 атак противника на напрямках Старомихайлівка – Красногорівка, Славне – Новомихайлівка. Наші підрозділи тримають оборону, втрат позицій не допущено.
 • На Времівському – війська угруповання відбили 11 атак противника на напрямках Солодке – Водяне, Завітне Бажання – Старомайорське, Володине – Старомайорське. Не зважаючи на тиск ворога, втрат позицій не допущено.
 • На Придніпровському – українські захисники відбили 4 атаки противника на напрямку Олешківські Піски – Кринки.
 • На інших напрямках суттєвих змін в обстановці не відбулось.
оренда квартири Львів

Новини