За добу 31 атака, з них 11 на Покровському напрямку; у Вовчанську триває прочісування забудови – Генштаб

Фото: ЗСУ

За добу противник провів 31 атаку позицій наших військ на Харківському, Куп’янському, Лиманському, Сіверському (7), Краматорському, Торецькому, Покровському (11), Курахівському та Времівському напрямках, 20 з них ще триває.

Українська авіація та підрозділи ракетних військ Сил оборони завдали ударів по 1 артилерійському засобу, 1 станції радіоелектронної боротьби, 1 пункту управління, 1 складу боєприпасів та 8 районах зосередження особового складу, озброєння та військової техніки противника.

Про це йдеться в оперативній інформації Генерального штабу ЗСУ.

Розпочалася вісімсот одинадцята доба героїчної відсічі українського народу збройній агресії рф.

Сили оборони продовжують виконання завдань з недопущення просування противника в глибину нашої країни, зриву виконання ним завдання щодо встановлення повного контролю над Донецькою та частиною Харківської областей.

 • У Чернігівській та Сумській областях обстановка суттєвих змін не зазнала, змін у стані та положенні військ не відбулось.
 • На Харківському напрямку підрозділи наших військ відбивають 1 атаку противника на напрямку Шебекіно – Вовчанськ, ситуація контрольована. Внаслідок інтенсивного вогневого впливу противника, а саме авіаційних ударів із застосуванням 10 КАБів, по наших підрозділах, для збереження життя українських військовослужбовців було проведено зміну позицій в районі населеного пункту Лук’янці. Тривають бойові дії.
 • Продовжується заходи з прочісування міської забудови у Вовчанську. Ситуація контрольована. Втрати противника на цьому напрямку за поточну добу склали 4 особи та 5 одиниць озброєння і військової техніки.
 • На Куп’янському – тривають 3 атаки російських окупантів на напрямках Вільшана – Петропавлівка, Крохмальне – Берестове, Коломийчиха – Стельмахівка, противник успіху не має. Підрозділи наших військ знищили танк та БМП ворога.
 • На Сіверському – підрозділи наших військ відбивають 7 атак противника на напрямках Веселе – Роздолівка, Золотарівка – Верхньокам’янське, Миколаївка – Спірне, Берестове – Виїмка. Бої тривають, ситуація контрольована.
 • На Краматорському – наші війська відбили 2 атаки противника на напрямках Бахмут – Новий, Бахмут – Кліщіївка, втрат позицій не допущено.
 • На Торецькому – підрозділи наших військ стримують 1 атаку російських окупантів на напрямку Миколаївка – Біла Гора, без успіху противника.
 • На Покровському – війська Сил оборони відбили 11 атак противника на напрямках: Очеретине – Новоолександрівка, Архангельське – Новоолександрівка, Архангельське – Калинове, Архангельське – Євгенівка, Тоненьке – Нетайлове, Піски – Нетайлове, 5 атак ще триває. На окремих ділянках внаслідок інтенсивного вогневого впливу противника ворог мав обмежений тактичний успіх.
 • На Курахівському – наші війська відбили 1 атаку противника на напрямку Мар’їнка – Григорівка. На окремій ділянці противник мав обмежений успіх.
 • На Времівському – підрозділи наших військ відбили 5 атак противника на напрямках Солодке – Водяне, Завітне Бажання – Старомайорське. В ході боїв втрат позицій не допущено.
 • На Оріхівському – війська угруповання відбили 1 атаку противника на напрямку Новопрокопівка – Роботине. Противник успіху не мав, втрат позицій та територій не допущено.
 • На інших напрямках суттєвих змін в обстановці не відбулось.

З початку доби противник завдав 8 авіаційних ударів, застосовано 15 керованих авіаційних бомб, здійснено 23 удари дронами-камікадзе, ворог здійснив понад 500 обстрілів позицій наших військ. Загальні втрати противника в живій силі становлять 80 осіб, озброєння та військової техніки – 32 одиниці.

оренда квартири Львів

Новини