За гроші, зібрані на вечорі подяки від «Першого Західного», вдалось зробити 4 дрони-камікадзе

Скриншот з відео «Першого Західного»

Звіт від «Першого Західного». В листопаді минулого року телерадіокомпанія влаштувала благодійний вечір «Дякую». Команда ТРК відзначила тих, хто наближає перемогу України, а також зібрала кошти на дрони завдяки гостям заходу. Усього майже 100 тисяч гривень. І через два місяці бойові пташки вже готові вирушити на фронт.

Про це йшлося в програмі «ОЧІ» на «Першому Західному».

Дрони майстри «Ейпріл» збирають у невеликій кімнаті. Кажуть, що це не важко. Так, як складати конструктор Lego.

«Якщо новачок, то це може зайняти до 5 годин. Якщо людина вміє паяти та інше, то може скласти швидще. В нас є дівчинка, яка складає 2 дрони за 2,5 години», – говорить розробник дронів Андрій Польщиков.

Тут виготовляють дрони-камікадзе. Вони – одноразові. Летять лише в один бік. Пташки, в залежності від розміру, можуть піднімати до 3 кілограмів бойового заряду.

«Пробуємо його піднімати з різними навантаженнями. От як зараз –  із 1,5 л води. Будемо пробувати», – продовжує майстер.

Таким безпілотникам під силу знищити техніку московитів та їхню живу силу.

скриншот з відео «Першого Західного»

За гроші, зібрані на вечорі, вдалося виготовити 4 дрони.

«Ми зробили 4 дрони великої потужності, які можуть занести доволі великий вантаж і відпрацювати по ворогові. Тобто, це не базові дрони-камікадзе, а ті, що можуть виконувати більш складні завдання», – розповідає засновник фонду «Ейпріл» Юрій Танасійчук.

Задля безпеки наших захисників журналісти ТРК «Перший Західний» не можуть сказати куди і кому відправлять дрони, але сподіваються, що вони влучать не в одну ворожу ціль.

До слова, глядачі «Першого Західного» також можуть долучитись до створення дронів-камікадзе. Благодійному фонду «Ейпріл» постійно потрібні кошти на їхнє виготовлення. Більше донатів – більше дронів і менше московитів на українській землі. Реквізити можна знати на сторінках фонду у соцмережах.

оренда квартири Львів

Новини