За невиїзд на маршрути ми щомісяця штрафуємо перевізників на 100-120 тисяч гривень – Олег Забарило

Фото ілюстративне, topkyiv.info

В перші дні запровадження е-квитка, на маршрути виїхало 95% комунального громадського транспорту Львова та 75% – приватного. Брак останнього був особливо відчутний, що спричинило незадоволення пасажирів.  

Це визнав в ефірі програми «АНТИтокШОУ» на «Першому Західному» керівник департаменту міської мобільності Львівської тергромади Олег Забарило.

«Комунальний транспорт виходив на рейси краще. Там було більше 90% випусків. Що стосується АТП-1, то це – 94-95%. А по електротранспорту, то, дійсно, в цей день було багато припаркованих автомобілів, які ми досить оперативно евакуювали, але тим не менше, це був час пік, і це спричинило певні затримки в русі.  Також була технічна поломка на рейсі», – пояснює чиновник.

Щодо приватних перевізників, то там ситуація гірша. В дні, коли стартував е-квиток, з них вийшли на рейси тільки 75-80%. Але брак машин, за словами посадовця, відчувався.  

Скриншот з програми «Першого  Західного» 

Він також визнає, що є певний опір зі сторони водіїв.

«Вони розуміють, що вчора вони приходили додому після кожної зміни приходили з певною сумою коштів. А зараз їм необхідно дочекатися зарплату», – пояснює Олег Забарило.

Але загалом, недобросовісних перевізників, які не виходять на рейси, за його словами, в Львівській міськраді штрафують.

«В нас є механізм позбавлення фінансування, в певній мірі. І в нас є механізм штрафування. Ми його активно використовуємо. Щомісяця ми накладаємо штрафи приблизно на 100-120 тисяч гривень. І якщо погіршується певна ситуація, то ми накладаємо штрафи ще більші. Зараз ми плануємо оголошення конкурсу на недіючі маршрути. Я сподіваюсь, що у ньому візьмуть участь перевізники і з інших міст України. Така здорова конкуренція дасть позитивний імпульс для того, щоб покращилась якість послуг перевезення», – говорить Олег Забарило.

оренда квартири Львів

Новини