За цей тиждень росіяни застосували майже 190 ракет та майже 140 «Шахедів» – Зеленський

Фото: ОП

За цей тиждень російські терористи застосували майже 190 ракет різних типів та майже 140 «Шахедів». А також ще майже 700 керованих авіабомб.

Про це у своєму вечірньому зверненні повідомив президент Володимир Зеленський.

«За цей тиждень, від понеділка й до сьогодні, російські терористи застосували майже 190 ракет різних типів та майже 140 «Шахедів». Ще майже 700 керованих авіабомб. Жодного тижня ще не було за понад 2 роки цієї війни, коли б Росія утрималась від терору. І ми робимо все можливе, щоб нашу цілком справедливу відповідь на цей терор окупаційний контингент відчував так само – кожного тижня, кожного дня».

Зеленський наголосив, наш повітряний щит потребує значного посилення. Україна працює над цим з усіма партнерами, чиї рішення можуть змінити характер цієї війни та убезпечити наші міста й села від терору. Але вже зараз принаймні частину ракет і більшість «шахедів» наші воїни збивають.

Президент також подякував усім нашим героям, які знищують логістику на окупованій території. Які очищують Крим і Чорне море від присутності окупанта. Це складне завдання, але поступово наші воїни його виконують. Всі це бачать.

«І, звичайно, хочу окремо відзначити сьогодні всі елементи наших Сил оборони та безпеки України, які «мінусують» російський потенціал війни. Що менше путінська система заробить грошей, що сильнішими будуть санкції проти неї та фізичне знищення російського потенціалу війни, то швидше Україна, наша Європа та весь світ знову відчують спокій».

оренда квартири Львів

Новини