За заборону Московської церкви ми назбирали тільки 180 підписів серед депутатів – Галина Васильченко

Фото: risu.ua

У Верховній Раді не буде 226 голосів, щоб проголосувати за заборону Української православної церкви московського патріархату (УПЦ МП). Таке напередодні заявив спікер парламенту Руслан Стефанчук. Його слова підтвердила народна депутатка Галина Васильченко. Каже, що її колеги пробували збирати підписи за заборону російської церкви і їх справді забракло.

Про це народна депутатка розповіла в ефірі програми «Головне за день на «Першому Західному». 

«Загалом наша фракція («Голос» -ред.) вважає, що заборона московського патріархату – це було б одне з найважливіших рішень, яке було б прийняте цим скликанням Верховної Ради. Більше того, мої колеги Юлія Клименко, Соломія Бобровська почали збирати підписи за заборону, бо ми давно чуємо від пана Руслана тезу про те, що не виносять питання в зал, бо не має голосів. Ми вирішили зі свого боку позбирати підписи і подивись скільки їх є реально. І станом на зараз є 180 підписів», – заявляє депутатка.

Тому, за її словами, треба працювати в парламенті для того, щоб цю цифру підвищити хоча би до 230 голосів і тоді просити президію винести це питання на сесію.

«Прикро, що навіть під час повномасштабного вторгнення знаходяться народні депутати, які сумніваються в тому, чи варто за це голосувати. Це одне з маркерних питань цього скликання. Цей маркер показує, хто саме представляє Україну в парламенті», – наголошує Галина Васильченко.

оренда квартири Львів

Новини