Загроза проникнення диверсантів із півночі не зникла – речник Прикордонної служби

Фото: росЗМІ

Загроза проникнення диверсійно-розвідувальних груп з півночі не зникла, хоча певний час відзначалося зниження їх активності.

Про це заявив речник Державної прикордонної служби Андрій Демченко, коментуючи в ефірі телемарафону «Єдині новини» останній бій із ворожою ДРГ на Сумщині, передає Укрінформ.

«Певний час ми бачили зниження активності ворожих ДРГ і по Сумському напрямку, і по Харківському, але, як бачимо, ця загроза нікуди не зникає. Ворог продовжує використовувати свої ДРГ, які планують або хочуть зайти на нашу територію», – сказав Демченко.

Він нагадав, що в ніч проти 7 березня прикордонники виявили на Сумщині ворожу ДРГ і відкрили по ній вогонь. Підтримку прикордонникам надали артилерійські підрозділи, і диверсанти відступили.

«Також бачимо, що ворог не полишає спроб використовувати своїх диверсантів і по Харківщині. Поки матимемо такого сусіда, загроза заходу ДРГ залишатиметься», – наголосив Демченко.

Як повідомлялося, у ніч проти 7 березня прикордонники у складі Сил оборони виявили диверсійно-розвідувальну групу, яка рухалася з боку РФ. По диверсантах відкрили вогонь зі стрілецької зброї та гранатометів. Ворог відступив.

оренда квартири Львів

Новини