Загрози наступу росіян на Куп’янськ немає – ОВА

Фото: Соцмережі

Ворог не полишив планів на Харківшину, однак про наступ росіян на Куп’янськ не може йтися. В України достатньо сил та засобів на цьому та на інших напрямках, щоб відбивати ворога.

Про це заявив голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов в ефірі національного марафону «Єдині новини».

За його словами, окупанти завдають ударів по Куп’янщині кожного дня: це ракетні та артилерійські удари. «Куп’янськ на сьогодні – дійсно гарячий напрямок. Так, лінія фронту після успішного контрнаступу ЗСУ змістилася. Ми не зупиняємося у будівництві фортифікайних споруд, лінії оборони посилюються. Адже розуміємо, ворог не полишив планів на Харківшину.

Повірте, наші ЗСУ тримають позиції, триває контрбатарейна боротьба. Тому ніпроякий наступ росіян на Куп’янськ мова йти не може. У нас достатньо сил та засобів на цьому та на інших напрямках, щоб відбивати ворога».

Олег Синєгубов додав, що зараз триває добровільна евакуація жителів з цього напрямку.

Волонтери спільно із місцевою владою евакуювали 260 людей, з них 43 дитини. Кількість заявок в роботі – 42

Більшість евакуйованих – вразливі категорії населення, літні люди, люди із інвалідністю, які через осбтріли втратили житло. Але у більшості місцеві попри обстріли та складну зиму хочуть бути вдома.

Новини