Загиблих та поранених внаслідок влучання російської ракети в Дрогобичі немає – голова громади

Фото ілюстративне: АрміяInform

На Дрогобиччині російські терористи вцілили в об’єкти інфраструктури. На щастя, обійшлося без жертв. Всі служби спрацювали оперативно.  

Про це в ефірі «Першого Західного» розповів голова Дрогобицької громади Тарас Кучма.

«Постраждали об’єкти інфраструктури, які забезпечують економічну стабільність нашої громади. Також для нас важливо, що загиблих і постраждалих на цей момент немає. Ми вивчили всі наші можливості, що ми можемо зробити і працюємо над тим, щоб знівелювати такі атаки ворога», – розповів голова громади.

Він уточнив, що раніше з’являлась інформація про нібито загиблих, але після перевірки виявилось, що це неправда.

Скриншот з програми «Першого  Західного»  

Всі екстрені служби в Дрогобицькій громаді, за його словами, під час ліквідації наслідків ракетного удару спрацювали на відмінно.

«Ми вже маємо досвід і наші служби тут, в Дрогобичі, працюють просто ідеально. За секунди на місце влучання прибули всі, хто має там бути. Територія одразу була обгороджена. Приїхав голова райдержадміністрації, поліція, Служба безпеки – всі були задіяні. В нас місто невелике, тому служби швидко реагують на ті всі речі», – зазначив Тарас Кучма.

Якщо мешканцям Дрогобиччини все-таки потрібна буде допомога, наприклад, вставити вікна, пошкоджені ракетним ударом, то за його словами, вони можуть звертатись на Гарячу лінію міста або писати на сайт Дрогобицької міської ради.

оренда квартири Львів

Новини