Захопленими територіями на півночі України росіяни можуть торгуватись на мирних перемовинах – військовий експерт

Фото: ЗСУ

Ситуація біля Харківщини стає критичною, оскільки українській армії не вистачає людей. Про це виданню NYT керівник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов. На його думку, українські війська зможуть стабілізувати фронт протягом найближчих кількох днів. Але далі РФ може розпочати наступ на Суми.

Про те, що потрібно для стабілізації фронту,  в програмі «Головне за день» на «Першому  Західному» розповів військовий експерт Іван Ступак.

За його словами, передовсім війську потрібне озброєння.

«Але зрушити з місця ситуацію може не кількість озброєння, а дозвіл США використовувати американські ракети по території РФ. По, наприклад, Бєлгородській, Курській, Брянській областях, по скупченню військовослужбовців, місцях зберігання палива, боєприпасів, залізничні колії, які використовують для підвозу боєприпасів. От тоді є вплине на ситуацію. Я не можу сказати, скільки потрібно ударів: 2,3,10. Але якщо буде перший удар, то і перший результат росіяни на собі відчують тому, що почнуться проблеми зі снарядами, почнеться гальмування наступу», – вважає експерт.

Щодо наступу на Сумщину, то на його думку, це має сенс. З одного боку, це відволікання уваги, сил, розтягнення наших військ. А з іншого – захоплення якомога більше українських територій – це аргумент для перемовин.

Скриншот з відео «Першого Західного»

«Якщо росіяни натикаються на великий супротив  українців, коли отримаємо велику кількість західної допомоги, вони виходять на мирні перемовини. І тоді ці захоплені території на півночі Харківської та Сумської областей можуть використовувати як предмет торгу: «Українці, ви, або визнавайте Крим, Луганськ, Донецьк, частину Запорізької, Херсонської областей територією РФ, і тоді, можливо, ми вам повернемо ті землі на півночі. Тобто, ці території виглядають стратегічно цікавими для перемовин.

Але не треба забувати, що напрямок росіян – підійти до Харкова і з відстані 15-20 км обстрілювати його з артилерії, перетворюючи на сирійське місто Алеппо», – переконаний Іван Ступак.

оренда квартири Львів

Новини