Закрите укриття в Києві: Кличко, Попко і кілька голів РДА отримали догани

Фото: Liga.net

Голові Київської міської державної адміністрації Віталію Кличку, начальнику Київської міської військової адміністрації Сергію Попку і кільком керівникам районних адміністрацій у Києві оголошені догани.

Про це повідомив міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов.

«Підтримано проєкт розпорядження Кабінету міністрів України

Про притягання до дисциплінарної відповідальності (оголошення догани голові Київської міської державної адміністрації Кличку В.В. та начальнику Київської міської військової адміністрації Попку С.М».

Догани також оголосили головам районних держадміністрацій в Голосіївському, Оболонському, Печерському, Солом’янському, а також в.о. голів РДА в Дарницькому і Шевченківському районах Києва.

Водночас, Кабінет міністрів звільнив голову Деснянської РДА в Києві Дмитра Ратнікова і голову Святошинської РДА Сергія Павловського.

Також уряд увільнив від тимчасового виконання обов’язків керівників Дніпровської РДА Павла Бабія і Подільської РДА Сергія Коваленка.

Нагадаємо, у ніч на 1 червня під час ракетної атаки російських окупантів у столиці загинули троє людей. Мешканці намагалися потрапити до укриття поліклініки у Деснянському районі, але двері були зачинені.

оренда квартири Львів

Новини