Заміна Суровікіна має додати статусності «спецоперації», – Роман Костенко

Фото: AP

Начальник Генерального штабу ЗС РФ Валерій Герасимов замінив Сергія Суровікіна на посаді командувача російським окупаційним контингентом в Україні. Такими перестановками росіяни підняли статусність їхньої так званої «спецоперації» вважає народний депутат, секретар комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки, полковник СБУ Роман Костенко.

Про це він розповів в ефірі «Першого Західного».

«Є Герасимов – голова Генштабу і це найвища військова посада у Російській Федерації. Є з їхнього боку якась «спецоперація», назначені командувачі і там якісь частини воюють. Але ситуація, так розумію, вийшла з під-контролю. Почались політичні перетягування Шойгу, Кадиров, Пригожин. Між ними став Суровікін. І зараз постало питання, щоб надати статусність цій «операції» і поставити своїх людей», – сказав військовий.

На його думку, росіяни вже не хочуть приховувати, що в Україні війна. Бо в такий спосіб, у них скоро не залишиться військ, а народ треба чимось  «піднімати на війну». 

«Зараз вони будуть готуватись до весняної кампанії і будуть намагатись зібрати резерви, щоб провести більш стратегічну операцію. Бо  Соледар і Бахмут важливі для нас населені пункти, але вони не мають стратегічності для росіян. Навіть якщо вони візьмуть ці населені пункти, стратегічно це нічого не змінить у війні. Це не Херсон, який означав утримання півдня, вихід до Чорного моря», – зазначив Роман Костенко.

Сергій Суровікін найбільше запам’ятався  здачею українським військам Херсона. Також з його приходом Росія почала наносити масовані ракетні удари по енергетичній інфраструктурі України.

оренда квартири Львів

Новини