Засідання Ради Україна-НАТО, про яке просив Зеленський, пройде 19 квітня – Столтенберг

Фото: Bloomberg

Засідання Ради Україна-НАТО за запитом українського лідера Володимира Зеленського пройде 19 квітня, воно буде присвячене нагальним потребам офіційного Києва в озброєнні.

Про це заявив генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг на пресконференції в Брюсселі 17 квітня після зустрічі з прем’єр-міністрами Нідерландів, Данії та Чехії, повідомляє «Європейська правда».

«Президент Зеленський звернувся з проханням про скликання засідання Ради Україна-НАТО. Ми проведемо засідання у п’ятницю».

За словами Столтенберга, Рада Україна-НАТО відбудеться на рівні міністрів оборони «для обговорення нагальних потреб у більшій підтримці України», в ній також візьме участь Володимир Зеленський.

«Зокрема, очікую обговорення щодо протиповітряної оборони, а також артилерійських снарядів у продовження чеської ініціативи, яку підтримали Нідерланди й Данія», – додав генсек НАТО.

Зеленський після засідання Ставки верховного головнокомандувача заявив, що західні держави можуть так само допомогти Україні захиститись від російських атак, як і Ізраїлю – під час іранських ударів.

У Білому домі заявили, що США відмовились від будь-якої бойової участі у війні в Україні, тому не збиватимуть іранські дрони, які запускає Росія, як вони з союзниками зробили це минулими вихідними в Ізраїлі.

оренда квартири Львів

Новини