Завдяки «Резерв+» з безпідставного «розшуку» зняли 710 тисяч українців – Міноборони


710 000 громадян знято з безпідставного «розшуку». Застосунок Резерв+ допоміг вирішити цю проблему.

Про це повідомила заступниця міністра оборони з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Катерина Черногоренко.

«Радимо авторизуватись у застосунку повторно, щоб побачити свій оновлений статус. Реагуємо на ваші звернення та усуваємо помилки у обліку військовозобов’язаних.

Застосунок Резерв+ звернув нашу увагу на прогалини у реєстрі Оберіг.

Одна з них – добре відомий вам статус «в розшуку», який безпідставно відображався у 710 000 громадян.»

Катерина Черногоренко пояснила, що у розшук люди потрапляли, якщо порушувала правила військового обліку – наприклад, ігнорувала «повістки», ТЦК зверталось до Національній поліції. Але фактично кількість таких звернень становить близько 25%.

«Згідно з законодавством такий «розшук» мав свої терміни. Адже до 19 травня адміністративне стягнення могло бути накладене не пізніше двох місяців з дня порушення правил військового обліку. Зараз цей термін – 3 місяці з дня виявлення, але не пізніше одного року з дня вчинення.

Так, статус «в розшуку», безпідставно отримали багато військовослужбовців, дані яких не були оцифровані своєчасно.»

Тепер, за словами заступниці міністра оборони, цифрова команда Міноборони виправила цю помилку. Тож, якщо вас зняли з «розшуку», до ТЦК звертатись не потрібно.

«На жаль, в державних реєстрах дійсно багато помилок внаслідок людського фактору. А без Резерв+ виправити їх було б майже неможливо.

Завдяки цифровізації ми усі разом маємо більше можливостей, щоб це змінити».

оренда квартири Львів

Новини