Заводи КНДР працюють на повну потужність, щоб постачати зброю до РФ – Південна Корея

Фото: Yonhap News

Міністр оборони Південної Кореї Шин Вон Сік заявив, що заводи з виробництва боєприпасів Північної Кореї працюють на повну потужність, щоб постачати зброю до Росії.

Слова міністра оборони Південної Кореї Шин Вон Сіка наводить південнокорейське агентство Yonhap News, пише Українська правда.  

«…Деякі заводи (Північної Кореї – ред.) працюють на повну потужність, які в основному виробляють зброю і снаряди для Росії».

В обмін на зброю, Росія надсилає Північній Кореї вкрай необхідні продукти харчування та інші товари першої необхідності. За словами міністра, Москва, ймовірно, також надала Пхеньяну супутникові технології, оскільки в листопаді країна вивела на орбіту свій перший супутник-шпигун і пообіцяла запустити ще три цього року.

За словами Шина, Північна Корея відправила до Росії близько 6700 контейнерів після саміту між північнокорейським лідером Кім Чен Ином і російським президентом Володимиром Путіним у вересні.

Цієї кількості достатньо для розміщення приблизно 3 мільйонів артилерійських снарядів калібру 152 мм або 500 000 артилерійських снарядів калібру 122 мм.

Раніше ЗМІ повідомляли, що Європейський Союз запропонував запровадити санкції проти Північної Кореї за надання Росії ракет, які вона використовує проти України.

У грудні 2023 року США повідомили, що мають підтверджену інформацію про те, що Північна Корея поставила в Росію більше тисячі контейнерів з боєприпасами.

оренда квартири Львів

Новини