Збільшення чисельності ДПСУ необхідне, бо зараз створюються підрозділи нового типу – Демченко

Фото: РБК-Україна

Збільшення кількості прикордонників є необхідним, оскільки Державна прикордонна служба зараз формує і продовжує підсилювати свої можливості, створюючи підрозділи нового зразка бригадного типу.

Про це сказав помічник голови ДПСУ – прессекретар відомства Андрій Демченко в інтерв’ю Укрінформу.

За його словами, будуть створені підрозділи, які фактично можуть здійснювати бойові дії, маючи на озброєнні артилерію й інші засоби для ураження техніки противника.

«Саме цим викликано збільшення чисельності штату ДПСУ, бо в подальшому ці підрозділи будуть тримати оборону кордону. Це вже не буде та модель охорони, яка була раніше. Це вже буде військова складова», – сказав він.

Демченко нагадав, що зараз сформовані дві бригади – «Сталевий кордон» та «Помста», які активно виконують завдання на лінії фронту. «І ми продовжуємо нарощувати кількість таких підрозділів у структурі ДПСУ. Тому збільшення штату Держприкордонслужби обумовлено тим, що формуються нові підрозділи. Вже є напрацювання у цьому напрямку», – сказав речник.

Демченко зауважив, що підрозділи братимуть під контроль державний кордон після виходу на всю протяжність міжнародно визнаного кордону України. «У будь-якому випадку буде нова модель охорони кордону: не захист, а саме оборона. Прикордонники, як і раніше, залишатимуться перші на кордоні, тому вони повинні мати потужні засоби для того, щоб у разі небезпеки відбити атаку ворога», – наголосив він.

Нагадаємо, Верховна Рада ухвалила закон про збільшення чисельності Державної прикордонної служби на 15 тисяч військовослужбовців.

оренда квартири Львів

Новини