Зеленський та Байден знову поговорили: Україна отримає $500 млн. Оновлено


Президенти України та США Володимир Зеленський та Джо Байден телефоном обговорили конкретну оборонну підтримку України та новий пакет санкцій проти РФ.

Про це він написав у своєму Твіттері.

«Щойно завершив годинну розмову з президентом Джо Байденом. Поділився оцінкою ситуації на полі бою та за столом перемовин. Говорили про конкретну оборонну підтримку, новий пакет посилених санкцій, макрофінансову та гуманітарну допомогу.»

Оновлено.  Як заявив президент США Джо Байден під час телефонної розмови, Україні буде надано 500 мільйонів доларів у вигляді прямої бюджетної допомоги.

«Лідери обговорили, як Сполучені Штати працюють цілодобово, щоб виконати основні запити України на допомогу в галузі безпеки, критичний ефект цієї зброї для конфлікту, а також зусилля США з союзниками та партнерами щодо виявлення додаткових можливостей для надання допомоги українським військовим, які захищають свою країну», – йдеться у заяві Білого дому.

Зазнаається також, що Зеленський поінформував президента Байдена про статус переговорів України з Росією.

Раніше у Білому домі розповіли, що говорити про зустріч Байдена та президента РФ Владіміра Путіна можливо буде тільки після відчутної деескалації в Україні.


Новини