Зеленський анонсував створення Всеукраїнської економічної платформи

Фото: ОП

Президент Володимир Зеленський анонсував заснування нового механізму комунікації з підприємцями – Всеукраїнської економічної платформи.

Про це він розповів у своєму вечірньому зверненні.

«Сьогодні ми даємо старт заснуванню нового механізму комунікації з підприємцями. І не лише з тими, хто найбільше помітний. Засновуємо Всеукраїнську економічну платформу, на якій буде представлений і малий бізнес, і середній, і великий. І різні регіони нашої держави. І інвестори, і релоковані підприємства.

«Зроблено в Україні» – це не просто бренд, це велика спільнота людей, мільйони українців і українок, які працюють на підприємствах. І це наші люди, які засновують підприємства, які створюють робочі місця для інших. Уся спільнота нашого бізнесу буде представлена на новій платформі».

За його словами, Уряд разом з Офісом, обласними державними адміністраціями, експертами має організувати роботу платформи.

«Головне завдання – щоб це був інструмент дієвої комунікації. Щоб спілкування завжди підтримувалось операційними рішеннями – тим, що державні інституції роблять або змінюють, і тим, що створить нову, нормальну історію відносин, зокрема, між правоохоронцями та підприємцями».

Також президент повідомив, що щойно підписав укази про створення Ради з питань підприємництва, як це було визначено нещодавнім рішенням РНБО.

оренда квартири Львів

Новини