Зеленський анонсував угоду про гарантії безпеки зі США

Скрин з відео: ОП

Президент Володимир Зеленський заявив, що найближчими місяцями Україна має підписати двосторонні угоди у сфері безпеки з США, країнами Північної Європи та однією з Балтійських країн.

Про це йшлося в інтерв’ю Зеленського бразильським журналістам, пише Українська правда.

«Що стосується цих договорів – у нас їх вже дев’ять.

Ми наближаємося до важливого договору зі США, і після того, як ми пройдемо Конгрес – а я вважаю, що ми однаково дотиснемо та пройдемо його позитивно, – ми прийдемо до цієї потужної угоди зі США.

Я б хотів, щоб люди розуміли, що це не лише про «мілітарі» підтримку, це гуманітарні аспекти, відновлення, фінансова підтримка, енергетична.

Весь обсяг цієї потужної допомоги у двосторонніх угодах є…

І ми будемо далі підписувати гарантії безпеки.

Ми наближаємося, щоб наші партнери з Балтійських країн це зробили, я думаю, що у квітні ми будемо мати такий результат з однієї з країн.

Я думаю, що у нас можуть бути потужні договори у травні. Я думаю, травень-червень ми вийдемо на договори не лише з США, з північними країнами (Європи – ред.). Ми готуємося до Швеції та Норвегії».

Зеленський також запросив президента Лули да Сілви Бразилії взяти участь в першому Глобальному саміті миру, який відбудеться у Швейцарії в червні.

Він наголосив, що для України дуже важлива підтримка Бразилії, хоча тривалий час «Україна не могла донести до цієї країни правду про розвʼязану Росією війну».

оренда квартири Львів

Новини